RSF1JB5R60
SEI Stackpole
General Purpose Metal Oxide Resistor - 5.6 ohm ±0.1% - 1W - ±200ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +