RSF12JT1R50
SEI Stackpole
General Purpose Metal Oxide Resistor - 1.5 ohm ±5% - 0.5W - ±200ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +