RSF12GB120R
SEI Stackpole
General Purpose Metal Oxide Resistor - 120 ohm ±2% - 0.5W - ±200ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +