RNS1FTD243R
SEI Stackpole
Ultra Miniature Metal Film Resistor - 243 ohm ±1% - 1W - Body: 6.00 x 2.40mm Dia - Thru Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +