RNMF14JTD10K0
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 10 kohm ±5% - 0.25W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +