RNMF14FTC18K0
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 18 kohm ±1% - 0.25W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +