RNMF14FBD649R
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 649 ohm ±1% - 0.25W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +