RNMF14FAD75K0
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 75 kohm ±1% - 0.25W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Ammo Box
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +