RNMF12FTD9K09
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 9.09 kohm ±1% - 0.5W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +