RNMF12FTD14K7
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 14.7 kohm ±1% - 0.5W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +