RNMF12FAC3R90
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 3.9 ohm ±1% - 0.5W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Ammo Box
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +