RNF1FTD137K
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 137 kohm ±0.01% - 1W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +