RNF18FTD9K53
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 9.53 kohm ±1% - 0.125W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +