RNF18FTD7K15
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 7.15 kohm ±1% - 0.125W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +