RNF18FTD1M10
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 1.1 Mohm ±1% - 0.125W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +