RNF18FBE71K5
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 71.5 kohm ±1% - 0.125W - ±25ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +