RNF18FBD2K94
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 2.94 kohm ±1% - 0.125W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +