RNF18FBD23R2
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 23.2 ohm ±1% - 0.125W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +