RNF18DTE422K
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 422 kohm ±0.5% - 0.125W - ±25ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +