RNF18BBC100K
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 100 kohm ±0.1% - 0.125W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +