RNF14JTD2K20
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 2.2 kohm ±5% - 0.25W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
Reel embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +