RNF14FTD56R2
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 56.2 ohm ±1% - 0.25W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +