RNF14FTC475K
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 475 kohm ±1% - 0.25W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +