RNF14FTC2M21
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 2.21 Mohm ±1% - 0.25W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +