RNF14FBD7K87
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 7.87 kohm ±1% - 0.25W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +