RNF14FBD107R
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 107 ohm ±1% - 0.25W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +