RNF14FBC3M32
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 3.32 Mohm ±1% - 0.25W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +