RNF14FBC23R7
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 23.7 ohm ±1% - 0.25W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +