RNF14FBC10K2
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 10.2 kohm ±1% - 0.25W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +