RNF14FAC140K
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 140 kohm ±1% - 0.25W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Ammo Box
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +