RNF14DBC4K99
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 4.99 kohm ±0.5% - 0.25W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +