RNF14BTC49R9
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 49.9 ohm ±0.1% - 0.25W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +