RNF14BTC1K15
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 1.15 kohm ±0.1% - 0.25W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +