RNF12JTD12K0
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 12 kohm ±5% - 0.5W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +