RNF12FTC1M02
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 1.02 Mohm ±1% - 0.5W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +