RNF12FBD63K4
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 63.4 kohm ±1% - 0.5W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +