RNF12FBD35K7
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 35.7 kohm ±1% - 0.5W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +