RNF12FBC511K
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 511 kohm ±1% - 0.5W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +