RNF12FBC475R
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 475 ohm ±1% - 0.5W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +