RNF12FBC249R
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 249 ohm ±1% - 0.5W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +