RNF12FAD475K
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 475 kohm ±1% - 0.5W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Ammo Box
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +