RNF12CTC100R
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 100 ohm ±0.25% - 0.5W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +