RNCS1206BKE133K
SEI Stackpole
Moisture Resistant Precision Thin Film Chip Resistor - 133 kohm ±0.1% - 0.125W - ±25ppm/°C - SMD 1206 - Tape&Reel
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Reel Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +