RNCS0603BTC4K42
SEI Stackpole
Moisture Resistant Precision Thin Film Chip Resistor - 4.42 kohm ±0.1% - 0.063W - ±50ppm/°C - SMD 0603 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +