RNCS0603BKE182K
SEI Stackpole
Moisture Resistant Precision Thin Film Chip Resistor - 182 kohm ±0.1% - 0.063W - ±25ppm/°C - SMD 0603 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +