RNCP0603JTD330R
SEI Stackpole
High Power Anti-Sulfur Thick Film Chip resistor - 330 ohm ±5% - 0.125W - ±100ppm/°C - SMD 0603 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +