RNCF2512TTY249R
SEI Stackpole
Ultra Precision Thin Film Chip Resistor - 249 ohm ±0.01% - 0.5W - ±5ppm/°C - SMD 2512 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +