RNCF2010TKY182R
SEI Stackpole
Ultra Precision Thin Film Chip Resistor - 182 ohm ±0.01% - 0.25W - ±5ppm/°C - SMD 2010 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +