RNCF1206TKY24K9
SEI Stackpole
Ultra Precision Thin Film Chip Resistor - 24.9 kohm ±0.01% - 0.25W - ±5ppm/°C - SMD 1206 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +