RNCF1206TKW698R
SEI Stackpole
Ultra Precision Thin Film Chip Resistor - 698 ohm ±0.01% - 0.25W - ±2ppm/°C - SMD 1206 - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +